دانلود نمونه کارت ویزیت برای مشاغل بانوان

سلام به خانومای عزیزم، در این مطلب چند کارت ویزیت با مضمون شغل آرایشگاه بانوان و همچنین لایه باز براتون با فرمت (psd) به صورت رایگان آماده دانلود کردم. این کارت ویزیت ها که با طرح بسیار زیبا و خلاقانه آماده شده است بطور کامل در فتوشاپ قابل ویرایش می باشد. شما بعد از دانلود کارت ویزیت به راحتی فقط مشخصات خودتون رو در جاهای مشخص شده وارد کنید. این کارت ها در طرح ها و رنگ های جذابی هستند و برای صاحبان مشاغل بانوان مناسب می باشد.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

کارت ویزیت چیست؟ چرا کارت ویزیت؟

کارت های ویزیت بخشی از شما و کسب کارتان را به سادگی و در یک نگاه معرفی می کنند. کارت ویزیت یک کاغذ کوچک شامل تمامی اطلاعات تماس شماست که چشم انداز زیبا و ظاهر جذاب آن خاطره ی کوچکی از اولین برخورد با شما و کسب و کار شما برای مشتری ایجاد خواهد کرد. این وسیله ارتباطی ساده در دنیای امروز میتواند خس حرفه ای بودن و اعتماد به نفس به شما دهد و اعتبار و مشروعیت شما و کسب کارتان را افزایش دهد.

در بازار یابی هیچ روشی موثر تر و بهتر از ارتباط نزدیک و ملاقات چهره به چهره به همراه دست دادن با مشتری نیست، که کارت ویزیت ها میتوانند همراه شما و هر کجا که شما حضور داشتید باشند و شما با قرار دادن شماره تماس، آدرس محل خدمات دهی و همچنین آدرس های اینترنتی خود بر روی این کارت ها در نگاه اول کاملا خود را به مشتری معرفی کنید و یکی از ابزار ضروری بازاریابی را فراهم کنید و فرصت های تجاری خود را در آینده افزایش دهید، و در نهایت شما با قرار دادن توانایی ها و کارایی های خود بر روی کارت ویزیت میتوانید مشتری را جذب خود کنید.

هزینه ها

عزیزانم  میدانید که امروزه تبلیغات شما را متحمل هزینه های زیادی خواهد کرد و یکی دیگر از مزایای مهم کارت ویزیت امروزه قیمت آن است که هزینه بسیار کمتری نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی دارد که شما با کمترین هزینه و بهترین شیوه به معرفی کسب و کار خود می بپردازید و این یک راه پر شتاب در رونق دادن به کسب و کارتان می باشد.

در این قسمت 4نمونه کارت ویزیت آرایشگاهی حرفه ای لایه باز (psd) برای شما عزیزان آماده کردم امیدوارم که براتون مفید باشه

کارت ویزیت.

• فرمت فایل: زیپ

• حجم فایل: 14 مگابایت

آیکون دانلوددانلود با لینک مستقیم