مراحل کامل انجام دادن کاشت ژل

با سلام خدمت خانومای عزیز، از آنجایی که طی روزهای گذشته سوالات زیادی در رابطه با مراحل انجام دادن کاشت ژل از جانب شما و همچنین ناخن کاران تازه کار برای رفع مشکل مراجعه داشتند برآن شدم که توضیحاتی قدم به قدم در رابطه با مراحل انجام دادن کاشت ناخن با ژل در این مطلب براتون آماده کنم، ناخن کاران عزیز اگر قدم به قدم و دقیق این مراحل رو انجام بدن قطعا کاشت زیبایی انجام خواهند داد.

در ادامه مطلب با ما هم راه باشید…

مواد مورد استفاده در کاشت ژل

۱– پریمیوم ژل

۲– تاپ شاین ژل

۳– برآشان ژل

۴– پرایمر

۵– ضدقارچ

۶– کلینر

۷– چسب ناخن

.

مراحل انجام قدم به قدم کاشت ژل

برای شروع

ابتدا ناخن ها را ضد قارچ زده و سپس مراحل تیپ گذاری را با استفاده از چسب ناخن انجام می دهیم.

بعد از آن قد تیپ ها را با وسیله ای به نام کاتر به اندازه ای که دلخواه مشتری است کوتاه می کنیم و در مرحله بعد با استفاده از دستگاه سوهان برقی خط تیپ ها را کاملا محو می کنیم.

در مرحله بعدی

ناخن را با استفاده از پرایمر روغن زده و در حالتی که پرایمر خیس میباشد ژل شماره یک یعنی پریمیوم ژل را به حالت لاک زدن با فاصله از ریشه روی ناخن زده و به مدت دو دقیقه داخل دستگاه UV می گذاریم و بعد از در آوردن دستها بلافاصله کلینر می زنیم، حالا دوباره ژل شماره یک که همان پریمیوم ژل می باشد را برای حجم دادن به ناخن و رفع شکنندگی دوباره تکرار می کنیم به حالت پر کردن گودی ها،

سپس انگشتان را دوباره داخل دستگاه UV گذاشته  و سپس کلینر می زنیم.

سپس تمام مراحل سوهان کشی را در این قسمت انجام می دهیم و بافر می کشیم.

در مرحله بعدی

ژل شماره دو یعنی تاپ شاین ژل را با فاصله از ریشه به حالت لاک زدن روی ناخن کشیده، دست را داخل دستگاه UV می گذاریم و بعد از دو دقیقه از دستگاه بیرون می آوریم و کلینر می زنیم.

سپس در آخرین مرحله

ژل شماره سه به نام برآشان ژل را از ریشه ناخن ها به حالت لاک زدن روی ناخن کشیده و داخل دستگاه UV به مدت دو دقیقه می گذاریم و در اینجا کار شما تمام است، حال کلینر می زنیم.

این بود توضیحاتی در رابطه با مراحل انجام کاشت ژل که درخواست داشتید، امیدوارم مفید بوده باشه، موفق باشید.

√√√ برای شرکت در دوره های آموزشی هنرجویان کاشت ناخن و دوره های رفع اشکال ناخن کاران کلیک فرمایید و یا با شماره 09195387054 تماس حاصل فرمایید.

کلیک فرمایید

در اینستاگرام با کاشت ناخن مهرسا همراه باشید.

کلیک فرمایید