تعدادی پالت طراحی ناخن انجام شده توسط کاشت ناخن مهرسا

خانم های گلم تعدادی از پالت طراحی هایی که انجام دادم رو براتون آماده کردم، مشتریان عزیز می توانند از این پالت های طراحی شده نمونه ای رو انتخاب کنند تا روی دستانشان طراحی شود و همچنین مشتریان کاشت ناخن مهرسا می توانند عکس نمونه طراحیهایی رو که دوست دارند در هنگام مراجعه همراه خود داشته باشند تا نمونه طرح دلخواه خود روی دستانشان طراحی شود، امیدوارم از این نمونه طراحی ها لذت کافی رو ببرید.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

پالت طراحی ناخن چیست؟

پالت به ماکت پلاستیکی که شبیه به ناخن های دست می باشد گفته می شود، که میتوان روی آن نمونه طراحی انجام داد تا مشتریان این طرح ها را ببینند و یکی را به سلیقه خود انتخاب کنند تا ناخنکار آن نمونه را روی ناخ مشتری پیاده کند.

این پالت ها برای هنرجویان این رشته خیلی حیاتی هست.

طراحی به سلیقه مشتریان عزیز

خانومای عزیز نسخه ای از این پالت طراحی ناخن که توسط کاشت ناخن مهرسا انجام شده و همچنین عکس از نمونه کاشت های انجام شده در سالن کاشت ناخن مهرسا موجود می باشد، شما عزیزان در هنگام مراجعه میتوانید یکی از این طرحها را به سلیقه خود انتخاب کنید تا بر روی ناخنهایتان طراحی شود. و همچنین می توانید طرحی را که دلخواهتان است در هنگام مراجعه به همراه خود داشته باشید تا همان طرح مورد نظر بر روی ناخن هایتان طراحی شود.

امیدوارم از این پالت ها که بنده طراحی کردم لذت ببرید.

√√√ جهت شرکت در کلاسهای آموزشی هنرجویان کاشت ناخن و دوره های رفع اشکال ناخن کاران از ⇐⇐(ایــن قــســمــت)⇒⇒ بازدید فرمایید و یا با شماره ۰۹۱۹۵۳۸۷۰۵۴ تماس حاصل فرمایید.

.

 باکلیک بر روی عکسها در اندازه واقعی تماشا بفرمایید و در باز شدن عکسها صبور باشید