آشنایی کامل با مانیکور و پدیکور

آیا میخواهید بدون انجام دادن کاشت ناخن دستانی زیبا داشته باشید؟ بنده به شما مانیکور را پیشنهاد می کنم و میدانم در مورد پاهایتان هم همین طور دوست دارید همیشه زیبا و تمیز باشند در این مورد هم من به شما پدیکور را پیشنهاد خواهم کرد، حال کنجکاو نیستید که بدانید مانیکور و پدیکور چیست؟ مزایای مانیکور و پدیکور چیست؟ در این مطلب توضیحات کاملی در رابطه با این خدمات داده خواهد شد تا توضیحات غلط بعضی افراد در این باره شما را گمراه نسازد.

مزایای مانیکور، پدیکور چیست؟

ساده بگم که شما ماهی یکبار برای نظافت دست و پای خود وقت میگذارید.

مانیکور و پدیکور به زبان ساده همان نظافت است.

اگر کاشت ناخن ندارید توصیه میکنم لااقل ماهی یکبار این لطف را در حق دست ها و پاهایتان انجام دهید

 مانیکور: دستانی زیبا و ناخن هایی مرتب

با مانیکور گوشتهای اضافه دور ناخن به طور کامل گرفته شده، شیارها و زردیهای صدف ناخن توسط سوهان از بین می روند و توسط مواد مخصوص و پولیش براق خواهند شد و شما دستانی زیبا خواهید داشت، جالب اینجاست که بدانید شما با مانیکور به رشد، زیبایی و بزرگی صدف ناخن خود نیز کمک خواهید کرد و در نهایت ناخن هایی تمیز و فوق العاده زیبا خواهید داشت حال تصمیم با شماست.

 پدیکور: پاهایی زیبا و بدون خستگی

با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته شده و با استفاده از مواد مخصوص پدیکور ناخن ها تمیز خواهند شد و با بافر مخصوص سطح ناخن ها سیقلی خواهند شد، همچنین پوسته های اضافه کف پا که باعث آزار بسیاری از خانمها می شود گرفته خواهد شد و با این کار شما از ترک زدن پاشنه پا نیز جلوگیری خواهید کرد و در نهایت پاهایی زیبا و تمیز خواهید داشت.

»امتحان کنید باز هم تصمیم با شماست«

هزینه مانیکور ، پدیکور هر کدام به تنهایی مبلغ  35.000 تومان می باشد.

√√√ برای شرکت در دوره های آموزشی هنرجویان کاشت ناخن و دوره های رفع اشکال ناخن کاران کلیک فرمایید و یا با شماره 09195387054 تماس حاصل فرمایید.

کلیک فرمایید

در اینستاگرام با کاشت ناخن مهرسا همراه باشید.

کلیک فرمایید